New Posts New Posts RSS Feed - Hello
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Hello

 Post Reply Post Reply
Author
jessy3 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jessy3 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Hello
    Posted: 26 Listopad 2012 at 13:56
Pozdrav !Smile
Evo i ja se pridruzujem forumu. Citam vas dugo pa eto da se i prikljucim! Imam 23 god. Visoka sam 153Big smile i trenutno imam 53kg. Htjela bih ponajprije ubrzati metabolizam i ucvrstiti tjelo, te doci na nekih 48kg..na zdrav nacin, naravno... S time da sam totalni pocetnik. neznam otkud poceti, ali citajuci vas, mislim da cu napraviti neki plan!Big smile
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2012 at 15:16
Originally posted by jessy3 jessy3 wrote:

Pozdrav !Smile Evo i ja se pridruzujem forumu. Citam vas dugo pa eto da se i prikljucim! Imam 23 god. Visoka sam 153Big smile i trenutno imam 53kg. Htjela bih ponajprije ubrzati metabolizam i ucvrstiti tjelo, te doci na nekih 48kg..na zdrav nacin, naravno... S time da sam totalni pocetnik. neznam otkud poceti, ali citajuci vas, mislim da cu napraviti neki plan!Big smile


Dobrodosla!! Siguran sam da ces ovdje saznati sve sto te zanima, i zavoljeti fit zivot
Back to Top
jessy3 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jessy3 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2012 at 15:42
Hvala!Wink
Ma vec sam toliko toga procitala da sam malo zbunjena..oko prehrane i vjezbanja...vec sam pomalo postala ovisna- teoretski zasad, a nadam se da cu i prakticki (ne previse)!Big smile
Prije 2 god sam isla kratko u teretanu, uglavnom se bavila aerobnim treningom i u pocetku je sporo islo,ali kad sam prestala ici, naglo sam izgubila 6kg..u nekih mj. dana..valjda sam ubrzala metabolizam,a neke cvrstoce nije bilo..Confused samo gubljenje masnih naslaga..ovaj put zelim i ojacati misiceBig smile.
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2012 at 16:49
Originally posted by jessy3 jessy3 wrote:

Hvala!WinkMa vec sam toliko toga procitala da sam malo zbunjena..oko prehrane i vjezbanja...vec sam pomalo postala ovisna- teoretski zasad, a nadam se da cu i prakticki (ne previse)!Big smilePrije 2 god sam isla kratko u teretanu, uglavnom se bavila aerobnim treningom i u pocetku je sporo islo,ali kad sam prestala ici, naglo sam izgubila 6kg..u nekih mj. dana..valjda sam ubrzala metabolizam,a neke cvrstoce nije bilo..Confused samo gubljenje masnih naslaga..ovaj put zelim i ojacati misiceBig smile.


ma vidi sta se tice prehrane, zdrava prehrana je zdrava prehrana tu ce se vecina ljudi ovdje sloziti a sada ako zelis smrsavit manje uzimas kalorija dnevno, ako zelis misice vise proteina i to je to.
a vjezbanje, tu mozes svasta, ima teretana, ima razlicitis grupnih vjezbi, vjezbe u prirodi, svasta, moras probat nes pa vidjet jel ti je zanimljivo i jel djeluje. ja osobno idem u teretanu, ali volim kad je lijepo vrijeme napravit trening vani, jos se bavim kosarkom i tako. po meni treba kombinirat. pa sad ti vidi
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.