New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav

 Post Reply Post Reply
Author
mario86 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mario86 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav
    Posted: 20 Sijecanj 2013 at 13:21
Zovem se Mario, 27 godina, 183cm, 90kg.
Nekoliko tjedana citam forum i odlucio sam se prikljuciti ovoj zajednici.
Uz puno procitanih tema, clanaka i svega ostaloga odlucio sam promijeniti nacin prehrane, poceti vježbati i dovesti se malo u formu.
Možda sam trebao kreniti s necim lakšim, ali sutra krecem sa 4. tjednom Insanity-a
Mogu reci da se dobro osjecam, a pogotovo nakon treninga.
Plan mi je skinuti 7 - 8 kg i malo se ucvrstiti.
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2013 at 15:50
Pozdrav Mario! Odlicno je da si e odlucio napraviti pomake, želim ti svu srecu i uspjeh!!!  Handshake
Back to Top
mario86 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mario86 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2013 at 15:42
Nakon 5 tjedana insanity-a morao sam prestati s njim jer sam poceo osjecati bol u koljenima. Tjedan dana nisam ništa radio dok to nije prošlo, a onda me prijatelj nagovorio da krenem u teretanu. Pa reko sam sebi, zašto ne i krenio sam ovaj tjedan. Za pocetak, nekoliko tjedana planiram ici 3 puta tjedno. Na svakom treningu odraditi sve mišicne skupine, dok se ne priviknem (odnosno dok se tijelo ne privikne), i dok ne svladam tehniku izvodjenja vježbi.

Donekle sam sredio prehranu, znam da bi moglo bolje i potrudit cu se da bude bolje.
Evo primjer jednog mog jelovnika.
05:00 - 100 g zobenih, malo cimeta, pola šake brusnica ili groždjica, mala žlica meda, 1,5 dcl mlijeka
06:00 - na poslu kava s malo mlijeka i malo šecera
09:30 - 150 do 200 g posnog sira sa pola šake badema
12:00 - neko voce (naranca, jabuka, banana)
14:45 - rucak kod kuce (tu jedem svašta što mi skuhaju, meso raznih vrsta na razne nacine, povrce, tijesto, riža, krumpir), npr. danas, bijelo meso pilece u umaku sa šampinjonima
16:30 - 18:00 - teretana i poslije treninga whey
19:00 - najcešce tuna iz konzerve ili posni sir

Nekad znam umjesto posnog sira na poslu pojesti sendvic (crni kruh) sa salamom (pileca prsa).
Tokom dana popijem 2 do 3 litre vode i ponekad pivo (dva)

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.