New Posts New Posts RSS Feed - Pozz
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozz

 Post Reply Post Reply
Author
sandra11 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sandra11 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozz
    Posted: 05 Veljaca 2013 at 19:23
Pozdrav svima Tongue,

evo i mene na ovom forumu,
normalno problemi sa težinom plus štitnjaca. Imam 83 kg, visina 171 m, 41 god. (dvoje djece)
Iskreno prvi put sam na nekom forumu ali vaš mi se jako svidja pa eto i mene Clap.
Od Nove godine ne pušim, te sam si skinula vježbe od Jillian Michaels 90 dana .
Sad sam na 4-tom tjednu ali još uvijek sa istom kilažom stime da na posao i s posla idem pješke to je 20-ak min. u jednom smjeru (malo ubrzano). Što se tice ishrane do sad mi je jedimo pomogla Montinjakova ishrana.
Ako tko ima još kakvu ideju rado bi poslušala.  Tongue




Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 19:25
Dobrodošla :)

Kakva je to Montinjakova ishrana?
I s obzirom da unatoc vježbanju kile ne idu dolje, vjerojatno je problem u prehrani.
Kako izgleda tvoj jelovnik tokom dana? Ajde napiši, pa cemo vidjet šta se da mjenjat :)
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
gordan72 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 98
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gordan72 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 19:45
Dobrodosla ... ima nas jos u "40+" skupini :)
Back to Top
sandra11 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sandra11 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2013 at 17:18
Baš mi je drago da nas ima "40+" velik pozdav

Montinjak je ishrana sa niskim GI koji pazi na izlucivanje inzulina,

a moj dan bi izgledao ovako

cca
7:00 do 7:30 vježbe
11:00 musli cjelovit,obican i jogurt 0, - nešto
13:30 grejp
15:00 crni riži sa kapulom, porilukom, cešnjakom, gljivama i ajvarom
18:30 jabuka ili grejp
20:00 jabuka ili grejp

volim završiti vocem jer mi pomaže pri stolici, 
i to bi bilo to - ovo je jelovnik ovog tjedna više manje,
e da i grickalice su mi po koji badem 
i moram se ispraviti jutros je vaga pokazala 82,9 tako da pomalo ali mice se.
ali neka greška je sigurno ili premalo necega ili bo ,
hvala na truduSmile



Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2013 at 17:24
ti si vegetarijanac ili?

posto u ovom jelovniku proteina ima na kapaljku..nigdje mesa, jaja, sira, ribe...

meni ovo vise izgleda ko izgladnjivanje
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2013 at 17:28
Pozdrav!

Složila bi se sa Gabrijelom... to definitivno nije dobro. Kud je premalo hrane, tu je premalo proteina.. Wink
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
sandra11 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sandra11 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2013 at 17:30
Znaci rucak da malo pojacam proteinima,
ajde probam pa javim 

Thumbs Up
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2013 at 17:35
Ne samo rucak, nego i medjuobrok, i veceru... jabuka ili grejp nije vecera.. Za veceru ubaci npr. 200g pilecih prsa + neko povrce koje voliš... ili ribu ili puretinu.. nešt u tom smislu.. a onda kasnije, sat-dva pred spavanje pojedeš još posnog sira..
No, za pocetak... prvo si izracunaj svoj BMR (bazalni metabolizam, taj ti broj govori koliko otprilike tvoj organizam troši dok miruje.. i ispod toga ne ideš) 


Jer u ovom tvom meniju nema ni 1000kcal... a ja, koja imam 72kg pojedem 1400-1500 kako kada.. znaci ti trebaš krenuti sa više kcal.

Isto tako, procitaj si malo ovo...



Edited by Slavonka23 - 07 Veljaca 2013 at 17:38
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2013 at 17:36
pa bilo bi dobro da u svakom obroku imas proteine tako da se oni konstantno tokom cijelog dana unose u organizam---dorucak, rucan i vecera bi trebali biti obavezno, a za meduobrok mozes neko voce ak ti tako odgovara
Back to Top
sandra11 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sandra11 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2013 at 17:52
Baš vam hvala sad imam domacu zadacu 

Big smile
Back to Top
sandra11 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sandra11 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2013 at 18:58
Evo da se javim, nadam se da sam nešto naucila što se tice prehrane,Tongue

cca 7:00 h natašte 1/2 limuna sa mlakom vodom
trening 30 min
nakon 30 min 4 žlicice zobenih + sojino mlijeko + 2 žlice posnog
nakon 3 do 4 h. 2 fete graham kruha cca 80g. + pureca šunka + sir
za 3 h naranca
za 2h rucak npr. puretina + paprika + kapula + salata
za 4 h grejp pa zobene + soja mlijeko + posni
osjecam se odlicno i uspijem pasti sa kilažom ali subotom imamao familjarno filmsko vece pa malo pokleknem pa ponovno ispocetka, ali bitno mi je da sam se naucila jest (normalno vi cete me još ispraviti ako vidite di grešku u jelovniku)  i vjerujte trebalo mi je da shvatim da kad jedem mršavim a kad se izgladnjujem da se debljam.
Trudim se da mi na dan ne prelazi jelovnik više od cca 1500 kcal

Obožavam ovu stranicu i svaka cast svima HeartHeartSmileBig smileClap

  
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2013 at 20:28
Originally posted by sandra11 sandra11 wrote:

i vjerujte trebalo mi je da shvatim da kad jedem mršavim a kad se izgladnjujem da se debljam.


Vecini ljudi to nije jasno, najbolje kad mi ekipa govori da je na dijeti, da jedu 2 put dnevno i to par porcija cevapa a uz to ni ne vježbaju..
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.