New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav svima! Pomoc potrebna! :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav svima! Pomoc potrebna! :)

 Post Reply Post Reply
Author
Emina90 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Emina90 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav svima! Pomoc potrebna! :)
    Posted: 08 Studeni 2012 at 12:10
Imam 22 god., visoka sam 172cm i imam 64 kg. Idem na fitness 5-6 puta sedmicno (krenula prije 15 dana) i mijenjam stalno oblik fizicke aktivnosti. Nekada samostalno trcanje na traci,biciklo i par spravica, a uglavnom grupne aerobne vježbe (step aerobic, workout - s tegovima, pilates itd)
Ono što mene muci jeste krupne noge , kako listovi tako i natkoljenica!
Molim sve vas, ljude dobre volje, da mi predložite šta radim sa svojim nogama :D
Takodjer, i plan za ishranu je jako dobrodošao! :)
Lijep pozdrav!
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2012 at 13:10
dobrodosla!!

sta ti znaci krupne noge? imas li visak kg na njima, imas li misica ??
iz mog iskustva dosta cura ima super noge, ali zele imat ono ko ove neke kvazi manekenke noge mrsave ko stapic
e tu igra genetika puno, a i to uopce nije lijepo
Back to Top
Emina90 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Emina90 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Studeni 2012 at 15:29
Imam i visak kg (posebno masti na medijalnoj strani bedra), ali takodjer imam i mišice, jer sam se cijeli život bavila sportom (nogomet, kick-box, košarka).
Imam obim struka 66cm, a bedra na najširem dijelu 60cm!!! Obim lista 40cm, i mogu ti reci da to ne izgleda nimalo lijepo, a kamoli manekenski :).
I kad mrsam, primjeti se najviše na licu, rukama i gornjem dijelu tijela, na nogama jako malo. Svjesna sam ja uticaja genetike, ali bih voljela uraditi najviše što mogu da to ispravim do tih nekih mogucih granica :). Lijep pozdrav, radujem se svim savjetima :D
Back to Top
nina87 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Studeni 2012
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nina87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Studeni 2012 at 17:07
Susjecam! Smile Mogu Ti reci da smo gotovo identican slucaj, centimetar gore dolje. Meni je recimo pomogao kružni trening 5-6 puta tjedno. Za mjesec dana bila su 2 centimetra manje u bedrima što me neizmjerno veselilo. Sretno u vježbanju! Wink
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.