New Posts New Posts RSS Feed - Eh, ide li to meni? :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Eh, ide li to meni? :)

 Post Reply Post Reply
Author
None View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Studeni 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote None Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Eh, ide li to meni? :)
    Posted: 22 Studeni 2012 at 19:06
Za pocetak, pozdrav svima TongueDa se predstavim i odmah upitam za par savjeta.. S vremena na vrijeme odem u teretanu ali obicno to ne bude kontinuirano (1 mjesec) no ovaj put je ozbiljnije + trebam se pripremiti za novu sezonu skijanja. Visoka sam 173cm i imam 68kg (vecinom je to u nogama), a htjela bih izgubiti 3kg ali ne žurim toliko s obzirom da sam duže vrijeme otprilike na ovoj kilaži.. Što se tice prehrane, to više-manje znam pa me trening više interesira.Idem 3x tjedno u teretanu, a jedva stignem zbog predavanja na fakultetu. Trening se sastoji od 10-15min zagrijavanja na biciklu ili orbitreku, zatim 20-30min vježbanja ili gornjeg ili donjeg dijela a onda cardio - traka i biciklo/orbitrek, a nekad ukljucim i steper tako da je sveukupno 30ak min. Je li to dovoljno?!Najviše me interesira koji puls da održavam na kraju dok radim cardio? Obicno je to oko 140.Ma imam ja hrpu pitanja ali evo za pocetak ovo bitnije, detalja se još kasnije sjetim jer se nadam da cemo se družiti još dugo Wink






Edited by None - 24 Studeni 2012 at 18:28
Back to Top
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2012 at 21:50
Izracunaj koliko ti je potrebno kcal za odrzavanje tezine i nastoj biti u deficitu i otic ce to ;)

Ako zelis mogu ti poslat trening za pripremu skijaša ;)
Back to Top
None View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Studeni 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote None Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2012 at 18:25
Hvala na odgovoru. Pokušavam samo sam trenutno nesigurna u efikasnost svojih treninga..Zapravo vozim snowboard (navikla reci skijanje) ali ako ti nije problem pošalji pa cu vidjeti šta se može uraditi ili proslijediti nekim skijašima :)

Edited by None - 24 Studeni 2012 at 18:28
Back to Top
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2012 at 20:00
http://www.besplatniseminarskiradovi.com/SPORT%20I%20MENADZMENT%20U%20SPORTU/FitnesTreningSkijasa.htm

tu mozes pronaci sve o vježbama kao i njihovo izvodjenje ;)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.