New Posts New Posts RSS Feed - POZDRAV :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

POZDRAV :)

 Post Reply Post Reply
Author
Valika View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Valika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: POZDRAV :)
    Posted: 17 Rujan 2012 at 21:14
Zovem se Valeria i imam 22 godine.

Pridružila sam vam se u principu iz jednog razloga, a naravno to je gubitak težine... imam 60 kg i moj je cilj cca 50-52kg... Najveci problem je u tome što nisam luda za vježbanjem. Inace, išla sam na fitness 3x tjedno, no problem mi je u tome što mi rano ustajanje baš i ne odgovara a termini su samo jutarnji.. :( Trenutno doma imam sobnu biciklu pa je tu i tamo vozim...

Voljela bi da mi date neki savjet o pravilnoj prehrani (kojom cu uspjet skinuti kile,a da mi se ne vrate) jer ne bi voljela opet ic na neke dijete koje ce imati samo trenutni efekt...

Lijep pozdrav :)
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2012 at 21:51
Pozdrav Valeria, dobrodosla! Thumbs Up

Preporucam da procitas nase clanke iz rubrike Prehrana
Kako ti trenutno izgleda dnevni jelovnik?


Edited by Zoki - 17 Rujan 2012 at 21:52
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2012 at 01:04
Dobrodošla Valerija!

Probaj malo sama po forumu pogledat jelovnike kako drugi slažu a onda se obrati s pitanjima jer bit ce nam lakše ti objasniti a tebi razumjeti što ti pišemo Imaš pod Nutricionizam, moj tjedni/dnevni jelovnik pa pogledaj kako forumaši jedu....
Back to Top
davor95 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor95 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2012 at 08:59
da bi se zadržala željena težina mora se promjeniti malo i nacin života..dakle prehrana a i vježbanje...dakle ništa bez muke:)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.