New Posts New Posts RSS Feed - pozdrav
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pozdrav

 Post Reply Post Reply
Author
Gabi35 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabi35 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pozdrav
    Posted: 07 Listopad 2012 at 01:28
pozdrav svima od jos jednog novaka
nova sam na sajtu ali ne i u vjezbanju.dosla sam ovdje uglavnom u potrazi za motivacijom no ni savjeti o vjezbanju i prehrani nisu nepozeljni.sportom se bavim oduvijek,a intenzivno sam pocela vjezbati pocetkom ove godine.sada nakon ljetne pauze imam problema s vracanjem na stari rezim.nabacila sam i koju kilu,no ne izledam strasno.imam 17 godina,visoka sam 168 i trenutno imam 57 kila
pozz
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2012 at 08:18
Dobrodošla! Smile
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2012 at 10:46
dobrodosla :) kilaza se cini ok, no bitnije je kako se ti osjecas i kako to sve izleda- jel zategnuto ili :)? mozes imati i 65 kg na ovu visinu pa da izgledas bolje nego s 57. sto ti je cilj napraviti?
Back to Top
Gabi35 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabi35 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2012 at 11:08
hvala na dobrodoslici!
ma meni opce nije nesto prevazna brojka na vagi.cilj mi je zetegnuti se i izgledati definirano,a sad koliko vaga pokazuje neka pokazuje...sad to izgleda malo mlohavo,ali eto nadam se da cu se uskoro dovesti u formu
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2012 at 14:16
Dobrodosla i nemas sta cekati Lets Go Get Fit And Don't Quit
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2012 at 15:01
Originally posted by Gabi35 Gabi35 wrote:

hvala na dobrodoslici!
ma meni opce nije nesto prevazna brojka na vagi.cilj mi je zetegnuti se i izgledati definirano,a sad koliko vaga pokazuje neka pokazuje...sad to izgleda malo mlohavo,ali eto nadam se da cu se uskoro dovesti u formu


Draga,
znaci, utezi i deri, peri :) Pogledaj si extremefitov program ako ces radit kod kuce( postoje 2. jedan za mrsavljenje, drugi malo napredniji). ako ces u neki fitness svakako u grupu gdje se radi s utezima ;) sretno! pozz
Back to Top
Gabi35 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabi35 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2012 at 16:46
upoznata sam vec sa extremefitovim programom.i da planiram trenirati u kuci.nemam bas puno mogucnosti sto se tice hrane i prostora za vjezbanje,ali eto snalazim se.sutra krecem u akciju.zbog rasporeda mogu vjezbati 3 puta tjedno i nekada ubacim jos 1 dan.u trening mi definitivno ulaze neke od vjezbi iz extre.programa.
nije da smisljam izlike,ali moji u kuci bas nisu nesto previse zagrijani za treniranje pa sto se tice ulaganja u opremu i neku posebnu hranu,da ne govorim o suplementima i veju to pada u vodu.uglavnom snaci cu se,valjda.sutra je dan D.
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2012 at 17:18
Samo kreni:))
Kad ukucani shvate kako dobro izgledaš i još bitnije kako se dobro osjecaš i onda budeš puno bolje volje s velikom osmijehom na licu, vjeruj mi više im nece ništa smetati:))
Treba samo lagano krenuti i polako uvoditi jednu po jednu novu stvar:)
Sretno! Javi kako napreduje:)
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2012 at 18:29
Takvi su i moji bili.
Od toga kako im se ne jede ni crni ni raženi kruh, ne kupuje im se posni sir i tuna, a zobene tak i tak nikom ne valjaju, pa tko je lud da jede kuhani krumpir... I da ne nabrajam dalje.

Malo po malo im treba objašnjavat, tjerat svoj inat, vježbat, pokaži im da to nije još samo jedan od hirova i faza i da misliš ozbiljno, morali bi shvatit.

Moji sad jedu i kuhani krumpir, pileca prsa, a i raženi kruh im je fin... Tako da, nema odustajanja :)
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Gabi35 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabi35 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2012 at 22:57
ma da uvijek ista prica-kako mozes jesti taj bezukusni posni,kakav ti je to kruh,jedes stalno zobene ko konj itd.
gurat cu pa dokle stignem,jos cu i njih pretvoriti u bildere,hehe .hajde jos sam jednu godinu s njima pa cu valjda izdrzati kvocanje.
hvala na podrsci i naravno,nema odustajanja!!
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2012 at 22:59
Bas sam primjetio, ne tolko iz svog, vec iz iskustva prijatelja i prijateljica a i vidim tu puno ljudi, da nas roditelji dosta sprecavaju da zivimo zdravije. Uljuljani su u u svoju prehranu i ono cim bi ti nesto promjenio kao kaj glumis.
Back to Top
Gabi35 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabi35 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2012 at 23:49
slazem se s tobom 100%.a nekako cim nemas neku potporu kod kuce sve ti je poljuljano.jos pogotovo ako zivis s roditeljima.moji su jos dobri kakvih ima.tu su naravno i "prijatelji" koji gledaju smo da te nasopaju svojim grickalicama i pitama na odmoru.a kad ti dodes s bananom ili vodom umjesto soka i sendvica svi te gledaju ko zadnjeg ludaka.sta ces kad okolina opce ne prihvaca razlicitost.protiv toga se borim svaki dan.
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2012 at 00:06
Totalno znam kako ti je.

Samo ustraj u tome i nedaj se, naviknut ce se na to kad tad.
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2012 at 00:19
Originally posted by Gabi35 Gabi35 wrote:

slazem se s tobom 100%.a nekako cim nemas neku potporu kod kuce sve ti je poljuljano.jos pogotovo ako zivis s roditeljima.moji su jos dobri kakvih ima.tu su naravno i "prijatelji" koji gledaju smo da te nasopaju svojim grickalicama i pitama na odmoru.a kad ti dodes s bananom ili vodom umjesto soka i sendvica svi te gledaju ko zadnjeg ludaka.sta ces kad okolina opce ne prihvaca razlicitost.protiv toga se borim svaki dan.

rjesenje je definitivno skompat se s nekim ljudima koji isto zive zdravo, vjezbaju i slicno.
a za roditelje, treba se snaci kako znas. jos se sjecam tih dana kad sam s deparcem umjesto da idem van svaki drugi vikend stedio za posni i slicno jer je njima to bilo bezveze. taj prvi dio je najgori, onda kasnije kad vide rezultate polako popustaju
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.