New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav svima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav svima

 Post Reply Post Reply
Author
Blue View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Studeni 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blue Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav svima
    Posted: 01 Studeni 2012 at 19:26
Evo ponovo i mene nazad na ovaj forum. Prije godinu dana sam ga aktivno citala i pratila, no što zbog posla što zbog drugih obaveza sam vas zapostavila :)
No nisam zapostavila vježbanje i prehranu.

E sad zašto sam opet nazad. U zadnje vrijeme osjetim da sam malo "stala" sa pracenjem prehrane, treninga i sl. pa eto me ovdje da se informiram šta ima novo te kako bi našla nove izazove i ciljeve kojima težim :)

Eto. Samo kratki pozdrav za sada

Star
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2012 at 20:28
pozdrav

koje vježbe radiš?
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2012 at 09:59
Dobrodošla nazad :)
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Blue View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Studeni 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blue Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2012 at 22:12
Sad sam se tek sjetila da ste mi se vjerojatno javili ovdje Smile
Uglavnom da odgovorim tortici: kombiniram više "vrsta" vježbanja jer sam skužila da mi to baš odgovara (kardio, utezi i pokušavam ubaciti jednom tjedno i pilates)
Trenutno sam ispala iz nekog redovnog  režima, pa sam si smislila plan i od ponedjeljka krecem.
Kondicije relativno imam, pa evo pitanje za iskusne:
hoce mi biti previše 2x tjedno cardio, 2x tjedno utezi, 1x pilates?
S obzirom da zadnjih mjesec i pol nisam baš bila tako redovna.
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2012 at 23:41
ne znam ti to reci, ali imam još jedno pitanje

jesi zadovoljna s kilažom/izgledom i koji ti je cilj? ja isto krecem u ponedjeljak. ovo mi je bio recovery week. idem na program za fat loss. jedva cekam. baš me zanima koliko mogu promijeniti svoje tijelo. na bolje, naravno!
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
Blue View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Studeni 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blue Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2012 at 23:46
cilj su naravno kile i centimetri u minus :) skužila sam da stvarno vrijedi ona da su mišici teži od sala..tako da vježbanjem smanjujem centimetre, a kile ponekad ostanu na istom..
idealno bih 20kg dolje..sad sam krenila opet kombinirati kako da to napravim..tijelo i metabolizam sam pokrenila sa nekim izmjenama koje sam napravila u zadnjih godinu-dvije..no trenutno sam u fazi mirovanja (ništa se ne dogadja sa kilogramima) pa bi to opet nekako potaknila..
nadam se i pomoci malo ljudi ovdje :)

fat loss program: i ja bi to Clap
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2012 at 23:50
evo ga: navali



Edited by tortica - 03 Studeni 2012 at 23:51
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
Blue View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Studeni 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blue Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2012 at 23:57
hvala..odmah se bacam na citanje :)
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2012 at 01:36
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
Bojann27 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bojann27 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2012 at 15:59
Pozdrav od Bojana iz Splita...85kg na 186 cm. Zadovoljan!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2012 at 18:17
Originally posted by Bojann27 Bojann27 wrote:

Pozdrav od Bojana iz Splita...85kg na 186 cm. Zadovoljan!

sa cim si zadovoljn....? :D
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.